banner1

banner6

Gemlik Belediyesi’nden amatör spora büyük destek

Bursa Gemlik Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine malzeme desteğinde bulundu. Törene Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’ın yanı sıra daire müdürleri, spor kulüplerinin başkanları ve sporcular katıldı.

BELEDİYELER 29.12.2020, 23:55
Gemlik Belediyesi’nden amatör spora büyük destek

İlçedeki spor salonlarında bakım, onarım ve temizlik çalışmalarına önem veren, spor çalıştayı ile kulüp başkanlarıyla bir araya gelerek ihtiyaç ve önerileri dinleyen, katlı otopark üzerinde yapılan yeni spor salonu ile Gemlik’e merkezi konumda büyük ve gelişmiş bir spor salonu kazandırmaya hazırlanan Gemlik Belediyesi’nden spor kulüplerine önemli bir destek geldi.

Teslim töreni, sağlık tedbirleri ve sosyal mesafelerine uygun olarak Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Gemlik’te faaliyet gösteren 11 spor kulübüne 5 branşta 64 kalem spor malzemesi desteğinde bulunan Gemlik Belediyesi, yaklaşık 500 bin lira değerinde, 3 bin 421 adet forma, ayakkabı, çanta, antrenman malzemesi gibi ürünleri sporculara teslim etti.

Malzeme teslim törenine katılan Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, sporculara hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Gemlik’te spora ve sporcuya önem verdiklerini, gençlerin sportif faaliyetlere katılmalarını önemsediklerini dile getiren Başkan Sertaslan şöyle konuştu: “İlçemiz spor faaliyetleri açısından zengin ve şanslı bir yer. Gençlerimiz burada çeşitli kulüplerde spor yaparak kendilerini geliştirmeye ve gerek ülkemizde gerekse uluslararası yarışmalarda ilçemizi temsil eme imkânı kazanıyor. Pek çok sporcumuzun da bu yarışmalarda bizi gururlandırdığını görüyoruz. Biz de Gemlik Belediyesi olarak değerli sporcularımıza ne kadar destek olsak az. Pandemi sona erdikten sonra yeniden salonlarda, sahalarda omuz omuza olacağımız günleri dört gözle bekliyoruz.”

banner9
Yorumlar (0)
3
açık
banner5